Засновники промислової системотехніки

Беліков Е.Т. Фото. Розмір 13 кб
Беліков Едуард Тимофійович   ›››  
 
Барабанов В.А. Фото. Розмір 12 кб
Барабанов Володимир Андрійович   ›››  
 
Лиманський Т.І. Фото. Розмір  13 кб
Лиманський Том Іванович   ›››  

"Беліков Едуард Тимофійович народився у 1935 році. Випускник Казанського хіміко-технологічного інституту. Займався обстеженням об'єктів на предмет формування завдань автоматизації, але по мірі розвитку робіт, збільшення їхньої складності та об'ємів, визначилася необхідність ефективної організації діяльності фірми у цілому, як єдиного організаційного та науково-технічного організму. Цей напрямок діяльності захопив Е.Т.Белікова. Він став керівником підрозділу, що здійснює організаційно-економічне керування НВО "Імпульс", включаючи приведення організаційної структури і структури керування у відповідність поточним вимогам, створення нормативної організаційно-економічної бази, її впровадженням та навчанням співробітників. У НВО "Імпульс" усі роки робота йшла над однією або двома великими системами, у рамках яких відпрацьовувалися компоненти, що мали як системне, так і самостійне значення. Тому і системотехнічне й організаційно-технічне ув'язування цих робіт завжди підкорялося суворій системі стандартів, розробкою і веденням котрих багато років займався Е.Т.Беліков. Значення цих робіт не можна не оцінити. Без успіхів у цій галузі не було б і "Імпульсу"."

"Барабанов Володимир Андрійович народився у 1933 році. Закінчив Ленінградський політехнічний інститут. Керівник ряду піонерських розробок. Був головним конструктором першої керуючої обчислювальної машини для прямого цифрового керування "Автооператор". Відділ, яким він керував понад 25 років, розробляв процесорні частини обчислювальних комплексів, проектованих у "Імпульсі". На їхній базі комплексувались програмно-технічні комплекси різного призначення. Керуюча машина "УМ-1", системи третього покоління "М2000", "М3000", обчислювальний комплекс для системи резервування місць на авіалініях Аерофлоту, система "СМ-2" і промисловий контролер "СМ1634" - неповний перелік розробок у котрих В.А.Барабанов і керований ним колектив грали ключову роль. Особлива заслуга В.А.Барабанова у тому, що більшість його розробок були або доведені до впровадження у серійне виробництво, або впроваджені у експлуатацію. У його відділі професійно виросли ряд талановитих розроблювачів, які стали основою швидкого розвитку "Імпульсу" у сімдесяті і вісімдесяті роки XX ст..
Має урядові нагороди: орден Трудового Червоного прапора і медалі.

"Лиманський Том Іванович народився у 1933 році. На протязі тридцяти років був керівником робіт із вирішення проблем надійності, включаючи етапи розробки, виготовлення та експлуатації виробів. Т.І.Лиманський був автором комплексної системи керування якістю на "Імпульсі", досвід якої використаний у масштабі всієї галузі приладобудування.
Властивості характеру, рівень професіоналізму, висока відповідальність і великі права, які передало керівництвом "Імпульсу" відділу надійності, дозволили Т.І.Лиманському поставити вирішення питань надійності на перше місце у всіх ланках науково-виробничого процесу. Т.І.Лиманським була створена першокласна випробувальна база, а система розроблених стандартів і вміння Т.І.Лиманського змусити неухильно дотримуватись їх, дозволили створювати апаратуру і комплекси високого ступеня надійності.
Т.І.Лиманський керував розробкою ряду основних галузевих стандартів у Мінприладі, був одним із авторів ряду державних стандартів. Школа надійності, створена Т.І.Лиманським на "Імпульсі" і зараз продовжує служити, дозволяючи впевнено дивитися у майбутнє.
Могутня купка,Г.В.Вшивцев,В.М.Дейнеко,В.Й.Кот Система Автодиспетчер на аміачному виробництві Лисичанського хімічного комбінату